Misafir kaleci Gianluigi Donnarumma, Zaniolo’yu reddetmek için harika bir şekilde tasarruf etmişti, ancak sonuçta ortaya çıkan köşeden Dzeko, uzaktaki direğe tamamen işaretlenmemiş ve eve dönmüştü.

  • ‘Kesin bir karmaşa gibi görünüyor’: Rangers patronu Steven Gerrard … SPFL görev gücü, 14 takımdan oluşan yeni İskoç zirvesini kurmaya çalışıyor … İskoç Şampiyonası, Birinci Lig ve İkinci Lig sezonları … Takımlar gerçekte neye oy veriyor? Dundee neden birdenbire …

Nicolo Zaniolo, Roma’nın Serie A’da Stadio Olimpico’da 2-1 galibiyet alarak acılı AC Milan’ı daha fazla sefalet yaratmasıyla galibiyete imza attı.

Stefano Pioli, bu ayın başlarında görevden alınan Marco Giampaolo’nun yerini aldığından beri ilk galibiyetini arıyor.

Ve tarafının devam eden yetersizlikleri, savunma hatalarıyla dolu bir performansta belirgindi ve bu, ev tarafının Cagliari’nin üzerine beşinci sıraya yükselmesini sağladı.

Nicolo Zaniolo’nun ikinci yarı vuruşu, Roma’ya Pazar günü AC Milan karşısında üç sayı kazandırdı.

İtalyan genç, Serie A maçında kendi tarafını öne geçirdikten sonra kutlamak için yola çıktı

Zaniolo, Roma’daki Stadio Olimpico’da AC Milan’ı yanını keserken Roma kulübü armasını öpüyor

  • Southampton bir günlük maaşını kulübün hayır kurumuna bağışladıktan sonra … PSG 4-0 Marsilya: Fransız şampiyon thrash rakipleri Marsilya … ‘Kupa kazanmak istiyorsun … ama aynı zamanda bunu yapmak istiyorsun … JAMIE REDKNAPP: Frank Lampard, Christian’ı ustalıkla yönetiyor …

14 hisseleri

Pioli, geçen hafta Lecce ile berabere kalan aynı tarafı seçti ve Lucas Paqueta’nın ofsayt için göz ardı edilmesinden önce Rafael Leao’nun geniş şutları ile ilk şansı buldular.

Ancak Milan’ın ilk sözü kısa sürede soldu ve 38 dakika sonra geride kaldılar. Misafir kaleci Gianluigi Donnarumma, Zaniolo’yu reddetmek için harika bir şekilde tasarruf etmişti, ancak sonuçta ortaya çıkan köşeden Dzeko, uzaktaki direğe tamamen işaretsiz kaldı ve eve döndü.

Javier Pastore ve Chris Smalling, ziyaretçiler set oyunlarına duyarlı görünmeye devam ettikçe, Roma’nın avantajını artırma şansına sahipti.

AC Milan, Theo Hernandez’in ziyaretçiler için ağı bulmasının ardından anlık olarak seviye çekmişti.

Man United’dan Chris Smalling, İtalya’da etkilemeye devam ederken başka bir güçlü geziydi.

Sonuç, Milan’ın yeni baş antrenörü Stefano Pioli üzerindeki baskının artmaya devam ettiği anlamına geliyor

Pioli’nin adamları, Davide Calabria’nın geçtiği ve Theo Hernandez’in ekolayzeri bir saptırma yoluyla eve yönlendirdiği ikinci yarıya 10 dakika kala bir cankurtaran çizgisi aldı.

Ancak sadece üç dakika sonra, Milan topa sahip olmayı israf etti ve Dzeko, kutunun kenarından galibiyet golü olduğunu kanıtlayan şeyi eve çeviren Zaniolo’yu buldu.

Yedek Gianluca Mancini, Roma’nın başka bir köşeden üstünlüğünü uzatabilirdi, Pastore ofsayt için dışlanmış bir çaba gösterdi ve Donnarumma, Zaniolo’yu reddetmek için iyi bir kurtarış yaptı.

Milan durma süresinde güçlükle hak ettiği bir beraberliği yakalamaya yaklaştı, ancak orta saha oyuncusu Hakan Çalhanoğlu şutunu yan ağlara açtı.

  • Southampton bir günlük maaşını kulübün hayır kurumuna bağışladıktan sonra … PSG 4-0 Marsilya: Fransız şampiyon thrash rakipleri Marsilya … ‘Kupa kazanmak istiyorsun … ama aynı zamanda … JAMIE REDKNAPP: Frank Lampard, Christian’ı ustalıkla yönetiyor …

14 hisseleri

 

EFL başkanı Rick Parry, futbolun kapalı kapılar ardında devam edeceğini söylemesinin ardından EFL’deki tüm oyunlar çevrimiçi olarak veya televizyonda yayınlanacak.

EFL başkanı Rick Parry, koronavirüs krizinin ortasında Şampiyona, Birinci Lig ve İkinci Ligdeki tüm kulüp taraftarlarına açık bir mektup yayınladı. 

Mektupta önceliğin 2019/20 sezonunu ‘taraftar olsun veya olmasın’ bitirmek olduğunu ve Cumartesi 15:00 televizyon karartmasını kalan tüm maçları yayınlayarak sonlandırmayı planladığını belirtiyor.bahsegel casino mobil

Rick Parry, futbol devam ettiğinde EFL maçlarının muhtemelen kapalı kapılar ardında olacağını söylüyor

Parry destekçilerine şunları söyledi: ‘Maç günü deneyimine ve ülkenin yukarı ve aşağı stadyumlarında yaratılan atmosferlere katkınız, asla hafife almamamız gereken bir şey. 

“Ne yazık ki bugün size futbolun ne zaman devam edeceğini söyleyemem, ancak ne zaman geri dönsek, maçlar muhtemelen kalabalık olmadan oynanacak.”

Ve ekledi: ‘Maalesef her hafta EFL turnikelerinden geçen yüzbinlerce taraftarın varlığı olmasa da, canlı futbolu geri döndüğünde doğrudan evlerinize getirmeye çalışacağız. 

Tüm oyunların yayın ortaklarımız, iFollow veya eşdeğer Club yayın hizmetleri aracılığıyla yayınlanması için planlar hazırlanmaya devam ediyor. Maçların ne zaman başlayacağını bildiğimizde sizi bu konuda bilgilendireceğiz. ‘ 

  • Premier Lig tarafları, borçlu oldukları 100 MİLYON Sterlin’i aşan bir miktar kaybetmekten korkuyorlar … ‘Bu iğrenç … Bazı kulüp sahiplerinin bu kadar korkunç … Arsenal yıldızları, yüzde 12,5’i, duruştan sonra ÖDEME KESİN … Inter Milan’ı Timo Werner yaptı ve Anthony Martial lider …

4,2 bin paylaşım

The Telegraph tarafından EFL’nin kalan oyunlarının oynanacağı yerlerin sayısını kısıtlamayı tartıştığı da bildirildi.

Plan, Şampiyona, Birinci Lig ve Lig İki fikstürlerinin aynı gün aynı stadyumdan televizyonda yayınlanmasını veya canlı olarak yayınlanmasını görecek.

Planın bir parçası olarak on EFL stadyumu kullanılabilir.

EFL futbolu, koronavirüs pandemisinin patlak vermesinden bu yana kilitlendi. 

Sezonun tamamlanıp tamamlanmayacağı ve öyleyse desteklerin oyunlara katılmasına izin verilip verilmeyeceği konusunda sorular bıraktı.

Parry mektubunda krizi iki Dünya Savaşı dışında futbolun en ‘zorlu meselesi’ olarak nitelendirdi. 

Parry, şu anki sezonu kulüp taraftarlarıyla ‘birlikte veya onsuz’ bitirmenin önceliği olduğunu söyledi

Açıklama, EFL’nin 132. yıl dönümünü kutlaması ve üç ligdeki kulüplerin karşılaştığı zorluklar hakkında konuşması sırasında yapıldı.

Parry şunları söyledi: Kulüpler, ani bir gelir kaybıyla karşı karşıya kalırken önemli harcamalarla kaldı. Bunu aklımızda tutarak, maaşlar ve ertelemeler hakkında konuşmanın farkında olacağınızdan eminim. 

“Oyunumuzu yıllarca koruyan orta ila uzun vadeli çözümler sunmaya yardımcı olmak amacıyla bu alanlarda iyi ilerleme kaydediliyor.”  

EFL, pandemi yoluyla kulüpleri desteklemeye yardımcı olmak için şimdiden 50 milyon sterlinlik bir yardım ve gelişmiş televizyon geliri ödemeleri başlattı. 

Saat 15: 00’te TV karartmasının sonunda tüm oyunları televizyonda yayınlama planları var

Sezon kapalı kapılar ardında oynanırsa, birçok sezonluk bilet sahibi ve maç devam eden taraftar, potansiyel olarak sezonun geri kalanında eksik kalır. 

Her oyunu televizyonda veya çevrimiçi olarak yayınlama planları yapılırsa, 3 pm oyunlarının uzun süredir televizyon karartmasını sona erdirecektir.

Açıklamada futbolun ne zaman devam edeceğine veya devam edeceğine dair herhangi bir açıklama yapılmadı, ancak kararlar hükümetin tavsiyesi doğrultusunda alınacaktı. 

Rick Parry’nin EFL hayranlarına açık mektubu 

COVID-19 salgını, oldukça açık bir şekilde, hepimizin sevdiğimiz oyunun ötesine geçen zorlukları beraberinde getirdi ve herkes için benzeri görülmemiş ve test edici bir duruma yol açtı.

Bu koşullarda, açık ve dürüst iletişim her zamankinden daha önemli ve bununla birlikte, bugün Futbol Ligi’nin kuruluşunun 132. yıldönümünde her EFL Kulübünün taraftarlarına doğrudan yazıyorum.

Bu korkunç hastalığa yakınlarını kaybedenlere başsağlığı dileyerek başlamak istiyorum. Ayrıca, bu zor zamanda ön saflardaki NHS personeli ve bakıcılar da dahil olmak üzere kilit çalışanlar tarafından yürütülen inanılmaz çalışmaları bir kez daha kabul etmek isterim. Başkalarının sağlığı ve refahı için ortak fedakarlıkları gerçekten gurur duyulacak bir şeydir ve – EFL adına – onlara içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.

Sık sık futbolun bir aile gibi olduğu söylenir ve hayati önem taşıyan işler üstlenenlerin çoğunun EFL Kulüplerinin hayranları olduğunu gördük. Bristol’den Bolton’a, Colchester’dan Carlisle’a ülke çapındaki destekçiler olumlu bir etki yaratan kahramanlar arasındadır ve böylesine önemli bir zamanda bir araya gelen insanların hikayelerini görmek ve duymak yüreklendirici olmuştur.

Kulüplerimiz de bu zorluğun üstesinden geliyor ve yerel topluluklarında önemli çalışmalar yürütüyorlar. İngiltere ve Galler’de 10 kişiden sekizinin bir EFL kulübünün 15 millik bir yarıçapında yaşadığını biliyoruz, bu nedenle pratik, duygusal veya fiziksel destek sunsa da, futbol Kulüplerinin sağladığı yardım hafife alınmamalıdır.

Elbette, Hükümet kurallarına uymaya devam ederek, hepimiz koronavirüse karşı ulusal çabalarda rolümüzü oynayabiliriz ve bu nedenle, bu fırsatı hepinizi evde kalmaya teşvik etmek için kullanmak istiyorum. Bunu yaparak hayat kurtaracaksın.

Futbolla ilgili meselelere gelince, taraftarlar arasında, özellikle 2019/20 kampanyasının bitimiyle ilgili kesin cevaplar alma arzusunu anlıyorum. Takdir edeceğinizden emin olduğum gibi, durum, Kulüplerin tam operasyonel duruma geri dönen lojistiği, kapalı kapılar ardında futbol oynamanın pratiklikleri ve 2020/21 kampanyası için olası zincirleme etkileri dahil olmak üzere önemli operasyonel ve finansal zorluklar sunmaktadır. . Lütfen bunlar üzerinde çok çalıştığımızdan ve kararlar verildikten sonra mümkün olan en kısa sürede sizi bilgilendireceğimizden emin olun.

Size mevcut durum hakkında dürüst bir değerlendirme yapmak için; Oyunlara tekrar katılabileceğiniz nokta belirsizliğini koruyor. Ancak emin olun ki, güvenli olur olmaz sizi stadyumlara tekrar davet edeceğiz. Ülkenin yukarı ve aşağı stadyumlarında yaratılan maç günü deneyimine ve atmosferlere katkınız, asla hafife almamamız gereken bir şey. Ne yazık ki bugün size futbolun ne zaman devam edeceğini söyleyemem, ancak ne zaman geri dönsek, maçlar muhtemelen kalabalık olmadan oynanacak.

Ve maalesef her hafta EFL turnikelerinden geçen yüzbinlerce taraftarımız olmasa da, canlı futbolu geri döndüğünde doğrudan evlerinize getirmek için çaba göstereceğiz. Yayın ortaklarımız, iFollow veya eşdeğer Club yayın hizmetleri aracılığıyla tüm oyunların yayınlanması için planlar hazırlanmaya devam ediyor. Maçların ne zaman başlayacağını bildiğimizde sizi bu konuda bilgilendireceğiz.

Maça giden taraftarların futbolun maliyesine yaptığı katkı küçümsenmemelidir. Lig futbolunun iş modeli için kritiktir. Belki de şu anda en büyük zorluk, kalabalığın önünde futbolu ne zaman yeniden başlatabileceğimizi bilmemek. Ancak durumun, mümkün olan en kısa molayı verebileceğimiz şekilde gelişmesini umabiliriz.

Seyirci olsun veya olmasın, 2019/20 sezonuna başarılı bir sonuç vermek, yarışmalarımızın bütünlüğünü sağlamak için hedefimiz olmaya devam ediyor. Bu, elbette, bir takım faktörlerin – fikstürlerin ne zaman, nerede ve hangi zaman çerçevesinde oynanacağı dahil – Hükümetin tavsiyeleri doğrultusunda dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerektiği anlamına gelir. Oyuncu eğitimi ve testine yönelik bir yaklaşımı kabul ederken, en azından uygun tıbbi kaynak düzeyi ve etkili ve verimli bir tıbbi maç günü protokolü oluştururken, benzer faktörler de dikkate alınmalıdır.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, Kulüplerimizin, oyuncularının ve personelinin ve sizin – taraftarların – sağlığı ve refahı ilk önceliğimiz olmaya devam ediyor ve bu nedenle bu konularda derinlemesine ve titiz bir şekilde düşünmek istediğimizi takdir edebilirsiniz.

Başından beri, karşılaştığımız zorlukların mümkün olduğunca etkili bir şekilde üstesinden gelmek için bu grupların her biri ve Hükümet ile düzenli diyalog kurmayı taahhüt ettik. Taraftarların görüşleri de dahil olmak üzere kamuoyu açısından mevcut iklimi göz önünde bulundurmanın yanı sıra, Kulüplerimizden düzenli olarak fikir ve öneriler alıyoruz.

İki feci Dünya Savaşının yanı sıra, bu salgın, Lig’in 132 yıl önce kurulmasından bu yana futbolu etkileyen tartışmasız en zorlu konudur. Kulüplerimiz ani bir gelir kaybıyla karşı karşıya kalırken önemli harcamalar ile karşı karşıya kaldı. Bunu aklımızda tutarak, maaşlar ve ertelemeler hakkında konuşmanın farkında olacağınızdan eminim. Bu alanlarda, önümüzdeki yıllarda oyunumuzu koruyan orta ila uzun vadeli çözümlerin sağlanmasına yardımcı olmak amacıyla bu alanlarda iyi ilerleme kaydedilmektedir.

Geldiğimde söylediğim gibi, EFL ve Kulüpleri birçok kişi için önemli ama en önemlisi taraftarlar için. Bu aşamada pek çok sorunuz olması doğaldır ve cevaplar ve çözümler sunmaya devam edeceğiz, ancak bunu sizin sağlığınız ve tüm ulusun sağlığıyla yapmalıyız.

Şimdiye kadarki sabrınız için teşekkür ediyor ve aynısını istiyorum; bu gün geçtikçe değişen ciddi bir durumdur ve bilgili ve üzerinde düşünülmüş kararlar gerektirir. Önümüzdeki birkaç hafta, operasyonel planlarımız söz konusu olduğunda daha fazla netlik getirecek ve her zaman olduğu gibi, düzenli iletişimi sürdürmeye çalışacağız.

Emin olabileceğimiz bir şey, futbolun ve normalliğin geri döneceği ve birleşik kalırsak daha çabuk döneceği.

Şimdilik, devam eden desteğiniz için teşekkür ederiz ve lütfen güvende kalın. 

İlan

  • Premier Lig tarafları, borçlu oldukları 100 MİLYON Sterlin’i aşan bir miktar kaybetmekten korkuyorlar … ‘Bu iğrenç … Bazı kulüp sahiplerinin bu kadar korkunç … Arsenal yıldızları, yüzde 12,5’i, duruştan sonra ÖDEME KESİN … Inter Milan’ı Timo Werner yaptı ve Anthony Martial lider …

4,2 bin paylaşım

The Sun’a göre, Gary Neville, İngiltere Futbol Ligi kulüpleri ve oyuncular arasında koronavirüs krizi sırasında ücret kesintileri konusunda devam eden anlaşmazlıkta ‘barışçı rolünü oynuyor’. 

Eski Manchester United oyuncusu, 2.Lig’de Salford City’nin ortak sahibidir ve bildirildiğine göre konuyla ilgili konferans görüşmelerinde büyük bir rol üstleniyor.

Statüsüne rağmen, bazı kulüp başkanları onun tartışmadaki görünümünü ‘sürpriz’ olarak gördü. 

Gary Neville’in EFL ile oyuncular arasındaki sıradaki ‘barışçı rolünü oynadığı’ bildirildi.

Şampiyonluk kulüpleri, oyuncuları bu sezon ücret kesintilerini kabul etmeye zorlamak için zorluyor 

  • ‘Şampiyonada, Lig Bir’de ve … Wayne Rooney, eskiden’ bir güvenlik görevlisi tarafından işaretlenmiş bir adamdı ‘… Gary Lineker, Manchester United hafifliğiyle’ hoş dokunuşu ‘övüyor …’ O lanet kol bandı, oğlum ‘: Gary Neville …

EFL’nin, Neville’in yargılamalarda bu kadar aktif bir rol üstlenmesinden memnun olduğu söyleniyor ve bazı takım yöneticileri ve oyuncularının tavsiye için onunla ayrı olarak iletişime geçtiği bildiriliyor. 

The Sun’a göre bir işletme sahibi, “Gerçekten iyi konuştu ve çok saygısı var – bu zor zamanlarda faydalı,” dedi.

Şampiyonluk kulüpleri, oyuncuları sezonun geri kalanında ücret kesintilerini kabul etmeye zorlamak için devam eden savaşta kalıcı bir maaş sınırı için zorluyor.

Brentford, Preston ve Wigan’ın bir anlaşmaya yakın olduğu, Leeds’in oyuncularının erteleme alacağını açıklamış olduğu anlaşılıyor, ancak diğer kulüplerdeki birçok oyuncu hala anlaşmaları kabul etmiyor. 

League One ve League Two kulüpleri, Nisan ayındaki ücretlerin yüzde 25’ine kadar vazgeçmeyi kabul etti 

League One ve League Two oyuncuları, Nisan ayındaki maaşlarının yüzde 25’ine kadar vazgeçmeyi kabul ederek şimdiye kadarki en büyük İngiliz futbol maaşının ertelenmesini sağladı. 

EFL ve PFA düzenlemesinin bir parçası olarak tek şart, kulüplerin ayda 2.500 £ ‘dan az kazanan oyunculara tam ödeme yapılmasını sağlaması gerektiğiydi. 

Share in
Tagged in