Madison Square Garden’a atanan Manhattan seçmenleri, 30 Ekim’den itibaren oy kullanabilirler.

İlçe sakinleri 30 Kasım-Kasım tarihleri ​​arasında şahsen oy kullanabilirler. 3. Staples Center aynı zamanda posta yoluyla oy verme yeri olacak. New Jersey DevilsPrudential Center, 25 Lafayette St., Newark, NJ 07102 Kapasite: 19.500.Ayrıntılar: 3 Kasım’a kadar geçen hafta, İhtiyati Merkez, Essex İlçe Katipinin uydu ofisi olarak hizmet verecek.

Oy pusulalarını bırakmak veya şahsen oy kullanmak isteyen sakinler bunu Seçim Günü’nde de yapabilirler.New York RangersMadison Square Garden, 4 Pennsylvania Plaza, New York, NY 10001 Kapasite: 20.789.Ayrıntılar: Madison Square Garden 60.000’den fazla uygun seçmene hizmet vermesi, burayı New York City’deki en büyük oy kullanma sitesi haline getiriyor. Madison Square Garden’a atanan Manhattan seçmenleri, 24 Ekim-Kasım arasında erken oy kullanabilirler. 1 ve oylama kabinleri Madison Square Garden’ın Chase Meydanı’nda yer alacak.

Seçmenler 3 Kasım’da da oy kullanabilirler. Tampa Bay LightningAmalie Arena, 401 Channelside Dr., Tampa, FL 33602 Kapasite: 20.500.Ayrıntılar: Hillsborough County seçmenleri, 19 Ekim – 1 Kasım 07:00 arası erken oylamaya katılabilirler. 19:00

Bu süre zarfında, seçim ofisi, posta yoluyla oy pusulalarını bırakmak isteyen seçmenler için her bir sitenin dışında kaldırım kenarı çadırları kuracak. Washington Capitals Capital One Arena, 601 F St. NW, Washington, DC 20004.Kapasite: 20.356.Ayrıntılar: The Arena DC seçmenlerine hem erken hem de Seçim Günü’nde kaydolma, oy pusulalarını kullanma veya postayla oy pusulalarını bırakma fırsatı sunuyor. MLSLos Angeles FCBanc of California Stadium, 3939 S Figueroa St., Los Angeles, CA 90037. Kapasite: 22.000. : LA County sakinleri şahsen oy kullanabilir veya toplantı yerine postayla oy pusulalarını bırakabilirler.

Ayrıca, L.A. County ayrıca stadyumda ek seçim destek operasyonları yürütecek.Seattle SoundersCenturyLink Alanı Ayrıntılar: Ağustos ayındaki ön seçim için, oy pusulası bırakma için bir oylama merkezi, yedek bir oy pusulası almanın veya oy kullanmak için kaydolmanın bir yolu olarak açıktı. CenturyLink Kasım’da açılacak.

Indiana Fever, Los Angeles Sparks, Minnesota Lynx, New York Liberty ve Phoenix Mercury, oylama merkezi olarak hizmet veren NBA meslektaşları ile arenaları paylaşıyor. Dallas Wings, American Airlines Center’da oynamasa da Dallas Mavericks tarafından başlatılan girişimin bir parçası. Oyuncuların baskısından sonra Washington Mystics’in Southeast D.C.’deki Entertainment and Sports Arena’daki evi Seçim Günü’nde bir oylama merkezi olacak. Capital One Arena ve Nationals Park gibi, 27 Ekim-Kasım’da açılacak.

Erken oylama için 2 ve yine 3 Kasım’da şahsen oylama için. 11 Ağustos 2020 ESPN Başkanı Donald Trump, sporun bu sonbaharda oynanmaması durumunda kolej futbolunun “trajik bir hata” yapacağını düşündüğünü söyledi. Fox Sports Radio, Trump, gençleri ve kolej oyuncularının genel sağlığını, koronavirüsün en ciddi semptomlarından kaçınmalarına yardımcı olacak faktörler olarak gösterdi. “Bu futbolcular çok genç, güçlü insanlar ve fiziksel olarak, yani fiziksel olarak Trump röportajda olağanüstü bir şekil, “Yani bir problemleri olmayacak, insanları görmeyeceksiniz, biliyor musunuz, olabilir mi? Olabilir mi?

Ama bundan şüpheliyim. “Bu yüzden futbolun trajik bir hata yaptığını düşünüyorum, ‘diye ekledi Trump daha sonra. Editör’ün PicksPac-12’si tüm sporları yıl sonuna kadar erteliyorBig Ten nixes sonbahar futbol sezonu, gözler baharACC tıp uzmanı: Sezon güvenle oynanabilir2 İlgili Sporun tribünlerde taraftarlarla oynanması lehine, ancak “Üniversite futbolunun yapabileceğinden emin değilim, ancak görmemiz gerek.” dedi. Trump’ın yorumları Big Ten’den önce geldi ve Pac-12 ilk Sonbahar futbol sezonlarını ertelemek için Power 5 konferansları. Amerika Birleşik Devletleri Pazar ve Pazartesi günleri 50.000’den az yeni COVID-19 vakası kaydetti, ancak 5 milyondan fazla teşhis edilmiş vaka ve en az 163.533 ölümle hala en çok etkilenen ülke oldu.gamblingprofessors.com Johns Hopkins Üniversitesi’ne. 18-29 yaş arası insanlar için hastaneye yatış oranları 100.000’de 56, 65-74 yaşları arasındaki 100.000 kişide 281’dir. 20’li yaşlarındaki kişilerin hastaneye kaldırılma veya virüsten ölme olasılığı daha düşüktür. Birleşik Devletler Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezleri.

CDC’ye göre, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki her 10 koronavirüs kaynaklı ölümden sekizi 65 yaş ve üstü yetişkinler arasında gerçekleşiyor, ancak gençler bu hastalığa yakalanabilir. Amerikan Pediatri Akademisi ve Çocuk Hastanesi Derneği’nin rakamlarına göre, Temmuz ayının son iki haftasında ABD’de 97.000’den fazla çocuk virüs için pozitif test yaptı. Rapora göre 6 Ağustos itibarıyla çocuklarda 380.000’den fazla doğrulanmış vaka vardı.

Bu, ülke çapındaki vakaların% 8’inden az. Trump ayrıca NFL sezonunun başladığını görme arzusundan bahsetti, ancak küresel pandemiyle ilgili olmayan bir uyarı ile. “Açmak istiyorlar ve kötü bir şekilde açılmak istiyorlar ve hükümetle birlikte çalışıyorlar. Şunu söyleyebilirim: Milli marşı desteklemezlerse, umarım açmazlar, dedi Trump. “Ama bunun dışında, onları açık görmeyi çok isterim ve onları açmak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. Başka şekillerde protesto edebilirler. Bayrağımızı veya ülkemizi protesto etmemeliler. “Trump’ın milli marşı çalarken protesto eden oyunculara muhalefeti, sezonuna balon ortamında yeniden başlayan NBA’i eleştirmesine neden oldu.” Bence bu basketbol için korkunçtu, Trump dedim. “Basketbol reytinglerine bakın. Rakamlar çok düşük.

Çok, çok düşük rakamlar. İnsanlar buna kızıyor. Farkında değiller, istemiyorlar, benim gibi adamlarla yeterince politikaları var. Aşağı giderken, atış için yukarı çıkarken daha fazlasına ihtiyaçları yok. Buna ihtiyaçları yok.

Ve NBA’in de bu şekilde yapıldığı gibi bir pislik vardı. “Bu yüzden NBA’in başı dertte – bence büyük bir belada, anladıklarından daha büyük bir sorun. Ve açıkçası, buz hokeyi, ki bu çok şey yapıyor. pekala, bunu yapmadılar, adetlere saygı duydular, yapmaları gereken şeye saygı duydular. Ve aslında benim anladığım kadarıyla çok iyi gidiyorlar. “NBA’e göre, oyunları ABC’ye yardımcı oldu, ESPN ve TNT, 18-49 yaş arası erkeklerden oluşan kilit demografik gruplar arasında her gece prime-time reytingleri alıyor. NBA’in LA Clippers ve Los Angeles Lakers arasındaki maçı, lig 30 Temmuz’da yeniden başladığından beri en çok izlenen spor programı oldu ve en çok izlenen 10 prime time spor programından sekizi o dönemde NBA maçları oldu. Trump, NBA ile olan iç sorunları nedeniyle, ligin Çin ile olan ilişkisinden duyduğu hoşnutsuzluğu da dile getirdi. “[NBA] ‘nin Çin’e hitap etme şekli, Çin’e boyun eğme şekli, açıkçası, Trump dedi.” Burada Çin’den çok daha fazla para var.

Ancak sisteminize saygısızlık etmenizi sağlayan bir sistemimiz var. Ve bu onlar için çok kötü, burada sahip olduklarını takdir etmemeleri onlar için çok kötü. “Geçmişte Trump, NBA oyuncuları tarafından sert eleştiriler aldı ve Salı günkü konuşmalarında bazılarını arayarak onlara ateş etti. dedektörler “çok çirkin, çok, çok iğrenç ve açıkçası çok aptal.” NBA içinden Trump aleyhine en yüksek seslerden biri LeBron James’in sesiydi. Trump James’ten bahsetmemiş olsa da, Lakers yıldızını düşünüp düşünmediği soruldu. Michael Jordan’dan daha iyiydi. “Ben ikisini de gördüm.

Trump, Michael Jordan’ın [daha iyi oyuncu] olduğunu söyledi. “Artı, politik değildi, bu yüzden insanlar onu daha çok sevdi.” 3 Haz 2020Adam Rittenberg ESPN Kıdemli Yazar Close College futbol muhabiri. 2008 yılında ESPN.com’a katıldı. Northwestern Üniversitesi mezunu. Twitter’da takip edin George Floyd’un polis gözetimindeyken ölümünün ardından ekibin eylem çağrısının bir parçası olarak 60’tan fazla Missouri futbolcusu Çarşamba günü oy kullanmak için kaydoldu. koç Eliah Drinkwitz’e göre, Columbia, Missouri’deki Boone County Adliyesine kampüs. Oyuncular ve antrenörler, bir polis memurunun boynunda sekiz dakikadan fazla diz çökmesinin ardından 25 Mayıs’ta Minneapolis’te ölen Floyd’u onurlandırmak için 8 dakika 46 saniye diz çöktü. ???????????? pic.twitter.com/OnVPe31rb6— Mizzou Athletics (@MizzouAthletics) 3 Haziran 2020 / ** / / ** / Drinkwitz ve futbol antrenör kadrosu, Missouri basketbol koçları Cuonzo Martin ve Robin Pingeton, atletizm departmanı personeli ile birlikte oyunculara katıldı üyeleri, üniversite sistemi başkanı Mun Choi ve Columbia Polis Departmanı üyeleri. Drinkwitz’e göre, altmış iki oyuncu daha sonra oy kullanmak için kaydoldu. İçki, savunma koordinatörü Ryan Walters, hücum koordinatörü Curtis Luper ve Missouri’nin diğer siyah yardımcılarının yanı sıra oyunculara yürüyüşe ve seçmen kayıt baskısına öncülük ettikleri için itibar etti. “I ‘ Drinkwitz Perşembe günü ESPN’e yaptığı açıklamada, harika ve çeşitli bir kadroya sahipler ve bu sorunların bazılarında çok fazla geçmişleri var. “Emin olmak istediğimiz şey, sesimizi sadece bir açıklama yoluyla duyurmuyorduk.

Kalıcı bir değişiklik yapmak istiyoruz. Konu bu. Bu, kalıcı bir değişiklik yapmak ve bir andan daha fazlası olan bir planı eyleme geçirmekle ilgilidir. Yani oyuncu ve personel odaklıydı ve sadece doğru ve yanlış için birbirinin etrafında toplanan bir takımdı. “Pic.twitter.com/zL1rWuMhRf— Eliah Drinkwitz (@CoachDrinkwitz) 3 Haziran 2020 / ** / / ** / Drinkwitz, bazı oyuncuların seçmen kayıtlarını kendi eyaletlerinden Missouri’ye geçirmek zorunda kaldıklarını, diğerleri ise ilk kez kayıt yaptırmak zorunda kaldığını söyledi. “İnsanların tepki gösterdiği tüm farklı şekillerde, önemli hissettiğimiz yollardan biri barışçıl olmaktı. ve kalıcı değişimi teşvik etmek, dedi. “Oylama burada devreye giriyor. Yıkmıyoruz, inşa ediyoruz ve bu da buydu.” Missouri, Çarşamba öğleden sonra Zoom’da bir takım toplantısı düzenledi ve oyunculara kampüsteki The Columns’da buluşmalarını söyledi. adliyeye yürüyüşe başladı.

Üniversite başkanı Mun Choi, atletik direktör Jim Sterk, antrenörler Cuonzo Martin ve Robin Pingeton, atletizm departmanı personeli ve kampüs ve şehir polisi yürüyüşe katıldı. “En güçlü şey, Columbia polis departmanının 29 gönüllü, 29 polisin zamanlarını gönüllü yapması Bizimle birlikte yürüdüler ve bizimle diz çöktüler, dedi Drinkwitz, “MU polis departmanımız vardı, atletizm departmanı personelimiz vardı, üniversite rektörümüz vardı. Bu, güçlü bir barış ifadesi ve adalet yürüyüşüydü. “Missouri’nin ekibi, sosyal adalet ve ırkçılıkla nasıl mücadele edileceği konusunda başka etkinlikler planlıyor.” Bu, bir açıklama veya bir anla ilgili değil. “Bu, değişimi teşvik etmek, eşitliği teşvik etmek ve eşit hakları teşvik etmek için devam eden eylemlerle ilgilidir.” 2015 yılında, Missouri’de birkaç kampüs olayından ve protestoları ve yaygın eleştiriyi başlatan idari bir tepkiden sonra ırksal gerilimler arttı. Kasım 2015’te, bir grup siyah Missouri futbolcusu, üniversite başkanı Tim Wolfe istifa etmezse oyunları boykot etmekle tehdit etti.

O zamanlar Missouri’nin futbol koçu Gary Pinkel, oyunculara desteğini dile getirdi, Wolfe günler sonra istifa etti ve oyuncular hiçbir maçta oturmadı. 11 Eylül 2020Hallie Grossman ESPN Personel Yazarı ESPN.com ve ESPN için CloseStaff Yazar Dergi, Penn State Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra ESPN The Magazine’e katıldı. Üniversite futbolu ve kolej basketbolunu konu alıyor. Twitter’da takip edin “Bundan ne çıkarıyorsun?” Trevor Lawrence sordu.Darien Rencher, Lawrence ile Atlanta şehir merkezinin hemen kuzeyindeki bir apartman dairesinde bir mutfak tezgahında oturdu, uzaktaki Piedmont Park’ın süpürgesi, aşağıda kükreyen şehir. İkisi – biri beyaz, biri Siyah, Clemson’daki takım arkadaşları, arkadaşlar – tepeden helikopter bıçaklarının kırbaçlarını duydu. Sokakları gizleyen duman kaçağını gördüler.

Polis ve protestocular otoyolları kapatırken, şehre giden arterler yarılırken izlediler. George Floyd dört gün önce öldürülmüştü.Lawrence ve Rencher, arkadaşlarını ziyaret etmek için Atlanta’ya gelmişlerdi; alevler içindeki bir şehre vardılar ve Lawrence Rencher’in o yangın, helikopterler ve o duman, etraflarında kaynayan huzursuzluk hakkında ne düşündüğünü bilmek istedi. Rencher, son iki yıldır en iyi arkadaşlarından biri olan Lawrence’ın karşısına oturdu ve soruyu düşündü. Lawrence hiç polis tarafından kenara çekilmiş, sonra da bir ömür boyu süren öğütlerin sıcak lav hücumunu hissetmiş miydi?

Dikkatli olun, hafifçe yürüyün, hayatta kalmaya çalışın, ellerimi buraya koyayım. Yavaş konuşayım. Ellerimi hayatımı kurtaracak bir yere mi koyuyorum?

Yaşayacak kadar yavaş mı konuşuyorum? Rencher, “O genç bir beyaz adam.” Geçiş yapmam gereken bazı şeylerin arasında asla gezinmek zorunda kalmadı. Ya da farkında olmam gereken şeylerin farkında olun. “Rencher, George Floyd’un ölümünün onu Lawrence’ın yapmadığı bir şekilde yana yatırdığını biliyordu. Floyd’un Minneapolis, Rencher’daki kaldırımın üzerine serilmiş videosunu izlemeye kendini hazırladığında kendini o kaldırımda yayılmış olarak gördü.Floyd’un son umutsuz yalvarışını öksürürken gördüğünde – Anne …

Nefes alamıyorum – tanıdığı insanların umutsuzca yalvararak öksürdüğünü gördü. Floyd’un dizini boynuna koyarak öldürüldüğünü gördüğünde, kendisini ve tanıdığı insanların aynı acımasız kadere, insanlık dışı bir kadere yenik düştüğünü gördü. Boyunlarına diz; Cadde tarafında idam cezası. “Bundan ne anlıyorsun?” Lawrence sormuştu.Ta-Nehisi Coates, ülkenin ırk konusunda önde gelen seslerinden biri, Floyd’un ölümünü anlatan videoyu henüz tam olarak izlememiş olmasına rağmen, “siyahlara olan inancı bilecek kadar türden yeterince gördüğünü” yazdı. felaket, felaket, şehirdeki Büyük Ateş olarak henüz sönmedi. “Rencher bu işkence dansı biliyordu.

Ona benzeyen insanlar konuşurdu ve Lawrence’a benzeyen pek çok insan dinlemedi. Sonra ona benzeyen insanlar daha çok konuşurdu ve Lawrence’a benzeyen bazı insanlar dinlerdi ama aldırmazdı. O zaman ona benzeyen insanlar daha yüksek sesle konuşurdu, ama Lawrence’a benzeyen pek çok insan bunu umursar ama her zaman inanmazdı. İnanç henüz azalmadı. “Bundan ne anlıyorsunuz?” Lawrence sormuştu. “Anlıyorum, Rencher, Lawrence’a söyledi.” Buna katılıyorum demiyorum, ama neden böyle hissettiklerini ve neden böyle davrandıklarını anlıyorum. Neden daha önce duyulmamış gibi hissediyorlar. “Rencher ve Lawrence, Mayıs ayının sonlarında bir gece, büyük ateşlerden yükselen dumanları izlediler.

Nedenini açıkladı; Clemson oyun kurucu Trevor Lawrence, spor için kritik bir dönemde hem kolej futbolunun hem de değişimin yüzü haline geldi. Maddie Meyer / Getty Images Trevor Lawrence’ın söyleyeceklerini duymak İSTİYORUZ. Clemson’daki takım arkadaşları; Clemson’daki koçları; Clemson’da iki sezonda yuvarlandığı rakipler; büyüdüğü Gürcistan’ın kuzeybatısındaki tepelerdeki küçük banliyö olan Cartersville belediye başkanı; Birleşik Devletler Başkanı. Kolektif ilgimizin sahibidir.Yıldız sporcular – özellikle yıldız oyun kurucular ve en önemlisi karizmatik yıldız oyun kurucular – bizi büyülüyor. Baker Mayfield bir bayrak dikti ve ondan nefret etmeyi sevdik.

Johnny Manziel, Tuscaloosa’yı bekletti ve onu sevmekten nefret ettik.

Share in
Tagged in