Battlefield veya Call of Duty gibi oyunlarda bu özelliklerden gerçekten keyif alacaksınız.

Aynı şekilde, seyir hızını da her zaman aynı hızda kalacak şekilde yapılandırabilirsiniz. Bu, onu bugün piyasada bulabileceğiniz en iyi elektrikli scooterlardan biri yapar.

başlık, resim ve ürün düğmesi === ÜRÜN ANA SAYFASI === ürün başlığı

Xiaomi Mi Scooter M365

Xiaomi Mi Scooter M365

görüntü

|

text product Hayatınızı kolaylaştırmak için baştan sona tasarlandı, kullanım kolaylığını en iyi özelliği haline getirdi. 100 kg’lık bir ağırlık için 25 km / saate kadar maksimum hıza ulaşır, ancak lityum pilinin ömrünü uzatmak için enerji tasarrufu modunda kullanmak ve ardından yaklaşık 18 km / saate ulaşmak da mümkündür. Bataryayı şarj etmeden yaklaşık 30 km ve bir bakışta kalan bataryayı gösteren 4 led ışıklı bir göstergesi var.

Sadece dört metrelik verimli bir durma mesafesi elde etmek için güvenlik, uzun menzilli ışıkları ve ön ve arka çift fren sistemi. Daha keyifli bir sürüş için şok emici lastikler. Üç basit hareketle (çevirme, katlama ve tıklama) katlama sistemi sayesinde, şehir içinde diğer ulaşım araçlarıyla kombine geziler veya evde veya ofiste saklamak için çok kompakt ve pratiktir.

Lehine:

6 metreye kadar mesafeye sahip ultra parlak 1,1 W farları Akıllı güç yönetimi ile tek bir şarjla 30 km’lik uzun menzilli akü Havacılık alüminyumundan yapılmış olması, onu aynı zamanda sağlam ve hafif kılar. Taşınacak doğru boyut ve ağırlıkta (12,5 kg).

Karşısında:

Motor, engebeli arazide veya çok sayıda yokuşta yetersiz kalabilen maksimum 500 W güce ulaşır Yüksekliği ayarlanamayan gidon.

SATIN AL (374,00 €)

ayırıcı

==== ÜRÜN SONU ==== === ÜRÜN BAŞLATMA === ürün başlığı

HOMCOM Elektrikli Scooter

HOMCOM Elektrikli Scooter

görüntü

|

ürün metni 12 km / saate kadar maksimum hıza izin veren 120W pil ile çalışır. Ayrıca panonuza 70 kg’a kadar maksimum yük kabul etse de performansı 40 kg’ı aştığı için çocuklar ve gençler için daha iyi tasarlanmıştır.

Bununla birlikte, oturmalı scooter kategorisinde, bu, düşmeye karşı iyi bir direnç sunar ve hafif ve kolayca katlanabilir olması sayesinde etrafta taşınabilir. Ayarlanabilir bir gidona (80-95 cm yüksekliğinde) ve ayarlanabilir bir koltuğa (50-60 cm arasında) sahiptir. Bu model, tıpkı bir bisiklet gibi, gidon eliyle etkinleştirilen bir arka tekerlek frenine sahiptir.

Lehine:

Çocuklar ve gençler için iyi bir seçenektir. Gidon ve selenin yüksekliği ayarlanabilir olup hem seleli hem de selesiz kullanılabilir.

Karşısında:

Düşük güç ve maksimum 70 kg ağırlığa izin vermesine rağmen, hız 35-45 kg’ı aşıyor.Minimum engebeli arazide dengesizlik ve titreşimler. Bisiklet şeridinde dolaşmak için yapılmıştır

SATIN AL (117,99 €)

ayırıcı

==== ÜRÜN SONU ====

■ Bu teklifler, bir elPeriódico ekibi tarafından kriterlerine ve deneyimlerine göre bağımsız olarak seçilmiştir. elPeriódico bu sayfadaki bağlantılardan satış komisyonu kazanıyor. Bu yazıda yer alan tüm satın alma fiyatları 3 Kasım 2020 itibariyle geçerlidir.

Video oyunlarında her zaman çok özel bir pazar nişini canlı tutan çok sayıda sadık kullanıcı olmuştur. Monitör, oyunların grafik kalitesinden en iyi şekilde yararlanmak için önemli bir parçadır.

11/05/2020

12: 00’de CET

Düşmanlarınızı yenmek için hedefe vurmak söz konusu olduğunda animasyonların akışkanlığı, oyun deneyimi veya hassasiyet, büyük ölçüde özelliklerine bağlıdır.

Tercihlerinize ve her şeyden önce cebinize en uygun monitörü seçmenize yardımcı olmak için, oyun monitörlerini seçerken hangi faktörlerin en alakalı olduğunu göreceğiz.

Oyun oynamak için monitör satın almadan önce hangi yönler değerlendirilmelidir?

Yenileme hızı: pürüzsüz görüntüler için

Monitörler genellikle hareketli görüntüler için ideal olan minimum yenileme hızı 60 Hertz’dir. Grafiklerin tam gaz hareket etmesi gereken oyunlar oynuyorsanız, minimum 144 hertz öneririz. Battlefield veya Call of Duty gibi oyunlarda bu özelliklerden gerçekten keyif alacaksınız. Ayrıca, güçlü bir ekran kartınız olduğundan emin olun.

G-Sync ve FreeSync

G-Sync ve FreeSync, bir uyarlamalı senkronizasyon biçimidir. Bu görüntüleme teknolojisi sayesinde ekranınızın yenileme hızı, video kartınızın kare hızı ile aynıdır. Bu nedenle, dalgalı görüntülerden muzdarip olmayacaksınız. G-Sync monitörleri, NVIDIA video kartlarıyla en verimli olanıdır. FreeSync modülüne sahip monitörler, en iyi AMD ekran kartları ile optimize edilir. Biz buna G-Sync uyumluluğu diyoruz.

Tepki süresi: bulanık görüntü yok

Milisaniye cinsinden yanıt süresi, ekrandaki piksellerin ne kadar hızlı renk değiştirdiğini gösterir. Hızlı tempolu oyunlar oynuyorsanız, reaksiyon süresinin olabildiğince kısa, tercihen 1 veya 2 milisaniye olmasını istersiniz. Çok yüksekse, gölgelenme veya hareket bulanıklığı oluşur.

Amazon’daki en iyi oyun monitörleri için en iyi panel

Bir oyun monitörünün panelinin bilgisayarın kalitesi ve performansı ile çok ilgisi vardır. Farklı paneller vardır: IPS, TN ve VA. Hepsinin kendine özgü özellikleri ve nitelikleri vardır. Örneğin, IPS iyi renk gamı, hız için TN ve iyi kontrast oranı için VA ile bilinir. Bir oyuncu olarak ne aradığınıza ve neyi en önemli gördüğünüze çok bağlıdır.

4K oyun monitörü

Görsel kısma çok değer veren bir oyuncuysanız 4K çözünürlüğüne karar verebilirsiniz. 4K ekranlar 3840 x 2160 piksel çözünürlüğe sahiptir, bu nedenle tüm ayrıntılar net görünür. Çoğu 4K oyun monitörünün 60 hertz yenileme hızı vardır (kare hızı yerine görüntü kalitesi).

Amazon’daki en iyi oyun monitörleri

Amazon’daki bazı oyun monitörlerini inceliyoruz. Not alın.

ana başlık, resim ve ürün düğmesi

MSI Optix MAG321CURV

|

31,5 inç boyutu ve 4K çözünürlüğü ile paranın karşılığını en iyi şekilde sunan seçeneklerden biridir. Geniş ekran LCD ekrana (16: 9) sahip, tepki süresi 1 milisaniye ve yenileme hızı 165 Hz, VA panel barındırıyor ve ekranı 150 nit parlaklık sunuyor. Eğrilik 1500R’dir. Siyah olarak pazarlanmaktadır. Video arayüzlerine gelince, HD çözünürlük (1920 x 1080) için 2 HDMI (1.4) ve 1 DP (1.2) keyfini yaşayabiliriz.

bitiş başlığı, resim ve ürün düğmesi başlangıç ​​başlığı, resim ve ürün düğmesi

Asus VG32VQ TUF Oyun

|

Asus alternatifi 32 inç boyut ve QHD Wide 1440p çözünürlük sunuyor. Aynı zamanda panoramik bir monitördür. ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) teknolojisi sayesinde 1 milisaniyelik tepki süresiyle aksiyon oyunlarının keyfini çıkarmak için idealdir. 9,13 kg ağırlığında ve yenileme hızı 144’tür. En profesyonel oyunculara gerçekten sürükleyici bir deneyim sunmak için 2560 x 1440 ve 144 Hz boyutlarında kavisli bir monitördür. Ek olarak, Adaptive-Sync işlevi görüntü kusurlarını ortadan kaldırır ve daha fazla akışkanlık sağlar.

bitiş başlığı, resim ve ürün düğmesi başlangıç ​​başlığı, resim ve ürün düğmesi

Uzak Tut FMOMLE0378

|

Bu monitör 27 inçtir ve 2K DCI 1080p çözünürlüğe sahiptir. DisplayPort ve HDMI arayüzlerine sahiptir ve ekran teknolojisi LCD’dir. Ekipmanın oranları 16: 9’dur. Önceki iki seçenekte olduğu gibi 240 tazeleme oranı ile 1 milisaniyelik yanıt süresiyle de performans gösterebilmektedir. Basit bir şekilde duvara monte edilmeye hazır olarak gelen kavisli bir monitördür. En iyisi, keskin görüntülerdir ve yukarıda bahsedilen 1 ms’lik tepki süresi, daha düzgün görüntü üretimi için çok önemlidir.

bitiş başlığı, resim ve ürün düğmesi başlangıç ​​başlığı, resim ve ürün düğmesi

Samsung C24RG52

|

23.5 inç boyutuyla sizlere sunduğumuz Samsung seçeneği, oyuncuların tercih ettiği oyun monitörlerinden bir diğeri. Tarayıcının çözünürlüğü FHD 1080p’dir ve bir DisplayPort ve HDMI arabirimi içerir. Yanıt süresi, önceki önerilerden biraz daha yüksektir: 4 milisaniye. Yenileme hızı 144 Hz ve görüntü kontrast oranı 3000: 1’dir. Uzun oyun saatleri boyunca sürükleyici bir deneyim için kavisli süpebetin bir 18000R Full HD monitör, belki de her tür video oyunu oyuncusu tarafından bu serideki en beğenilen özelliklerden biri.

başlık, resim ve ürün düğmesi === ÜRÜN ANA SAYFASI === ürün başlığı

87 cm LG 34UM69G-B monitör

87 cm LG 34UM69G-B monitör

görüntü

|

ürün metni Artık oyuncular, uzun süredir beklenen 21: 9 UltraWide ile IPS ekran ve 1 ms Hareket Bulanıklığı Azaltma kombinasyonu sayesinde inanılmaz oyun grafiklerinin keyfini çıkarabilirler. Parçalanmayı ve düşmeyi ortadan kaldıran AMD FreeSync teknolojisi ile kare kaybı olmadan oynayabilirsiniz. grafik kartının kare hızı ile monitörün yenileme hızı arasındaki farktan kaynaklanan kareler. Dinamik Eylem Eşitleme modu, kullanıcıların gecikmeden rakiplerine anında saldırmalarına ve giriş gecikmesini en aza indirerek hızlı tempolu oyunda gerçekleşen gerçek zamanlı sahnelerle duyuları senkronize etmelerine olanak tanır.

Share in
Tagged in